Aktepe Caddesi, Orta Mahalle No: 2 Tuzla / Orhanlı / İstanbul
tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Ürünlerinizde Satış Sonrasında Bir Problem Yaşarmıyız.
Ürünlerimizde Koşulsuz iade mevcuttur
Cam Çizik Giderici ve Ağır Kir Sökücü Hakkında Bilgi Alabilirmiyiz
Cam yüzeylerindeki ince çizik ve kireç lekelerinin giderilmesi için kullanılan asidik bir üründür. Özellikle cam kaplı binalarda yağmur ve bahçe sulamadan kaynaklı kireç lekelerini gidermek için kullanılır. Yüksek aktiviteye sahip olduğu için dikkatli (koruyucu eldiven ve gözlük) kullanılmalıdır. Direkt kullanılır. Silme yöntemiyle uygulanır. Uygulama sonrası yüzey su ile iyice durulanmalıdır..
Dokuma Tezgahı Temizleme Soleventi Hakkında Kısa Bir Bilgi Alabilirmiyiz
Güvenli bir solvent olup, tekstil sektöründe hava jetli ve jakarlı dokuma tezgahlarında tarak, iğne, nire ve diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılır. Tezgahların üzerinde bulunan plastik aksamlara kesinlikle zarar vermeyen güvenli bir solventtir. Elektrikli motorların bakımında ve parça temizliğinde kullanılır. Daldırma, püskürtme ve silme yöntemi ile uygulanır.
Yüzey Temizleyicileriniz Ne Kalitede Bir Üründür
Yıkanabilir tüm yüzeyler için genel amaçlı temizlik maddesi. Yüzeylerde oluşan lekeleri ve kiri kolayca çıkarır, durulama ve kurulama gerektirmez. Özel parfümlüdür. Mutfak eşyaları, ocak, buzdolabı, kapı pencere çerçeveleri, banyo küvetleri, lavabolar, cam, ayna vb. cilalı yüzeyler cam eşya, fayanslar, yer karoları vb. tüm sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Özel parfümü sayesinde temizlenen yüzeylerde uzun süre kalıcı ferah bir etki bırakır
El Sabunları Ne kadar Güvenlidir
İçerisindeki doğal nemlendiriciler sayesinde elinizi temizlerken su ve zamandan tasarruf sağlar. Cilt ph’ına uygundur. Alkali içermeyen formülü sayesinde cildi korur, sağlıklı kalmasını sağlar ve tahriş etmez. Islak cilde az miktarda sürün, ellerinizi ovuşturun ve durulayın.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: