Aktepe Caddesi, Orta Mahalle No: 2 Tuzla / Orhanlı / İstanbul
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Dorchem Fuar Görüntüleri

Saygın ve güvenilir iş ortağınız…

Dorchem olarak, ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak
üzere çıktığımız yolda, ilkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturuyor.
2005 yılında ticarete adım atan ailemizin, emekle olgunlaştırdığı birikimlerle kimyevi madde alanında faaliyetlerine başladı. ” Endüstriyel Bakım Kimyasalları , Oto Bakım Ürünleri , Havuz ve Kazan Kimyasalları , Çiftlik Ürünleri ve Evcil Hayvan Temizlik Ürünleri” nden oluşan 5 kategoride sunduğumuz hizmet ve ürünler Dorchem adını kalite ve güvenle birlikte anılır hale getirdi.

Misyonumuz

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak zamanında teslim etmek, bunu yaparken şeffaflık ve objektiflik prensibi ile hareket eden uzman kadrosuyla gelişen ürün ve hizmet çeşitliliği sunan, kurumsallaşmayı başarmış müşteri memnuniyeti sağlayan modern ve öncü bir firma olmayı misyonumuz olarak belirledik.

Vizyonumuz

Firmamızın üstlendiği vizyon ise, misyonumuzu canlı ve dinamik kılmak, ortaya çıkan yenilikleri izleyerek sürekli değişim ve gelişimi takip ederek ekip çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturmaktır. Sahip olduğumuz sektörel bilgi, kendi geliştirdiğimiz ürün ve servisimizle müşterilerimize özel esnek çözümler ve değer üreterek yurt içi ve yurt dışı pazarda önde gelen bir firma olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve bizlere ayırmış olduğunuz zamana saygı duymak firmamızın vizyonudur….

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyacını anlayarak beklentilerini sağlamak üzere yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetler sağlamak için sürekli çaba göstermek. Çalışan personelin daha verimli üretken ve kaliteye önem veren düşünceye sahip olabilmesi için sürekli eğitim ve seminerlere tabi tutmak. Çalışanların sistemi sorgulaması ve geliştirici eleştiri ve öneri getirmeleri hakları ve görevidir. Müşteri memnuniyetinin üst seviyede sağlanabilmesi için tedarikçilerimizin kalite seviyelerinin yükseltmelerine destek olmak Çevreye ve insana saygı çerçevesinde çalışmak ve bu prensibi tüm çalışanlarımız da yaşam felsefesi haline getirmek. Varlığımızın müşteri varlığı ve devamlılığı ile sağlandığını bilerek müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan, müşterilerin yaşam tarzlarını takip edip önceden algılayan ve yanıt veren müşteri memnuniyeti prensibini temel ilke kabul etmek.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: